Cross Roller Bearing, Slim, No CRBS16013VUUT1
  • Mfr # CRBS16013VUUT1
  • Zoro # G908355858
Bore Dia.
160 mm
Outside Dia.
186 mm
Width
13 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
CRBS16013VUUT1
Bore Dia.
160 mm
Outside Dia.
186 mm
Width
13 mm