Cross Roller Bearing, Slim, No CRBS17013VUUC1
  • Mfr # CRBS17013VUUC1
  • Zoro # G908355919
Bore Dia.
170 mm
Outside Dia.
196 mm
Width
13 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
CRBS17013VUUC1
Bore Dia.
170 mm
Outside Dia.
196 mm
Width
13 mm