Inner Ring, Metric, No LRTZ8510036
  • Mfr # LRTZ8510036
  • Zoro # G808354401
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Bore Dia. (mm)
85 mm
Width (mm)
36 mm
Outside Dia. (mm)
100 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
LRTZ8510036
Country of Origin
Japan
Dimensions
Bore Dia. (mm)
85 mm
Width (mm)
36 mm
Outside Dia. (mm)
100 mm