  • Mfr # LWE20R220PS2
  • Zoro # G111975966
Material
Carbon Steel
Rail Height
16 mm
Rail Width (mm)
20 mm
Rail Length
220 mm
Base Width (mm)
20 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
LWE20R220PS2
Rail Height
16 mm
Rail Width (mm)
20 mm
Rail Length
220 mm
Base Width (mm)
20 mm
Mounting End Dia. (mm)
6 mm