  • Mfr # LWE25R1240PS2
  • Zoro # G311976282
Material
Carbon Steel
Mounting End Dia. (mm)
7 mm
Rail Length
1240 mm
Temp. Range (F)
-4°F to 248°F
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
LWE25R1240PS2
Mounting End Dia. (mm)
7 mm
Rail Length
1240 mm
Rail Height
19 mm
Base Width (mm)
23 mm
Rail Width (mm)
23 mm