  • Mfr # LWE45R570HS2
  • Zoro # G211975743
Rail Height
34 mm
Rail Length
570 mm
Type
Linear Way, Ball Type
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
LWE45R570HS2
Rail Height
34 mm
Rail Length
570 mm
Base Width (mm)
45 mm
Mounting End Dia. (mm)
11 mm
Rail Width (mm)
45 mm