  • Mfr # LWH12R160PS2
  • Zoro # G211976399
Material
Carbon Steel
Mounting End Dia. (mm)
3.5 mm
Rail Height
10.5 mm
Rail Length
160 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
LWH12R160PS2
Mounting End Dia. (mm)
3.5 mm
Rail Height
10.5 mm
Rail Length
160 mm
Base Width (mm)
12 mm
Rail Width (mm)
12 mm