  • Mfr # LWH12R640HS2
  • Zoro # G211977181
Material
Carbon Steel
Base Width (mm)
12 mm
Rail Height
10.5 mm
Rail Length
640 mm
Temp. Range (F)
-4°F to 248°F
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
LWH12R640HS2
Base Width (mm)
12 mm
Rail Height
10.5 mm
Rail Length
640 mm
Rail Width (mm)
12 mm
Mounting End Dia. (mm)
3.5 mm