  • Mfr # LWH15R240BHS2
  • Zoro # G811976485
Base Width (mm)
15 mm
Rail Width (mm)
15 mm
Mounting End Dia. (mm)
4.5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
LWH15R240BHS2
Base Width (mm)
15 mm
Rail Width (mm)
15 mm
Mounting End Dia. (mm)
4.5 mm
Rail Length
240 mm
Rail Height
15 mm