  • Mfr # LWH25R660BHS2
  • Zoro # G311976435
Material
Carbon Steel
Rail Height
22 mm
Rail Length
660 mm
Base Width (mm)
23 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
LWH25R660BHS2
Rail Height
22 mm
Rail Length
660 mm
Base Width (mm)
23 mm
Mounting End Dia. (mm)
7 mm
Rail Width (mm)
23 mm