  • Mfr # LWH55R1560BPS2
  • Zoro # G811976430
Rail Length
1560 mm
Mounting End Dia. (mm)
16 mm
Rail Height
41 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
LWH55R1560BPS2
Rail Length
1560 mm
Mounting End Dia. (mm)
16 mm
Rail Height
41 mm
Rail Width (mm)
53 mm
Base Width (mm)
53 mm