  • Mfr # ME20C1SLPS2
  • Zoro # G011975639
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Carriage Width
59 mm
Carriage Length
67 mm
Roller Type
Ball
Carriage Type
Standard
Bearing Material
Stainless Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
ME20C1SLPS2
Country of Origin
Japan
Dimensions
Carriage Width
59 mm
Carriage Length
67 mm
Rail Width (mm)
20 mm
Height
28 mm
Width
59 mm