  • Mfr # MEC15C1PS2
  • Zoro # G211976078
Carriage Width
52 mm
Carriage Length
41 mm
Bearing Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
MEC15C1PS2
Carriage Width
52 mm
Carriage Length
41 mm
Width
52 mm
Height
24 mm
Rail Width (mm)
15 mm