  • Mfr # MESC20C1SLHS2
  • Zoro # G811975884
Carriage Width
42 mm
Carriage Length
47 mm
Rail Width (mm)
20 mm
Seals
End Seals
Carriage Type
Short
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
MESC20C1SLHS2
Carriage Width
42 mm
Carriage Length
47 mm
Rail Width (mm)
20 mm
Thread Length (mm)
8 mm
Thread Size
M5
Width
42 mm
Height
28 mm