  • Mfr # LRX12R160PS2/HP
  • Zoro # G011975738
/ea
Free Shipping & Returns
Mounting End Dia. (mm)
3.5 mm
Base Width (mm)
12 mm
Rail Length
160 mm
Temp. Range (F)
-4°F to 248°F
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
LRX12R160PS2/HP
Mounting End Dia. (mm)
3.5 mm
Base Width (mm)
12 mm
Rail Length
160 mm
Rail Height
12 mm
Rail Width (mm)
12 mm