  • Mfr # LRX12R560PS2
  • Zoro # G211976856
/ea
Free Shipping & Returns
Rail Height
12 mm
Base Width (mm)
12 mm
Rail Length
560 mm
Temp. Range (F)
-4°F to 248°F
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
LRX12R560PS2
Rail Height
12 mm
Base Width (mm)
12 mm
Rail Length
560 mm
Rail Width (mm)
12 mm
Mounting End Dia. (mm)
3.5 mm