  • Mfr # LRX20R1500HS2
  • Zoro # G111977052
Base Width (mm)
20 mm
Rail Length
1500 mm
Rail Height
21 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
LRX20R1500HS2
Base Width (mm)
20 mm
Rail Length
1500 mm
Rail Height
21 mm
Rail Width (mm)
20 mm
Mounting End Dia. (mm)
6 mm