  • Mfr # LRX25R1500PS2/HP
  • Zoro # G811976379
Material
Carbon Steel
Rail Length
1500 mm
Rail Width (mm)
23 mm
Rail Height
24.5 mm
Temp. Range (F)
-4°F to 248°F
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
LRX25R1500PS2/HP
Rail Length
1500 mm
Rail Width (mm)
23 mm
Rail Height
24.5 mm
Mounting End Dia. (mm)
7 mm
Base Width (mm)
23 mm