  • Mfr # LRX45R1050PS2/HP
  • Zoro # G111975829
Mounting End Dia. (mm)
14 mm
Rail Height
38 mm
Rail Length
1050 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
LRX45R1050PS2/HP
Mounting End Dia. (mm)
14 mm
Rail Height
38 mm
Rail Length
1050 mm
Base Width (mm)
45 mm
Rail Width (mm)
45 mm