  • Mfr # LRX45R1260PS2
  • Zoro # G811976072
Rail Height
38 mm
Rail Length
1260 mm
Temp. Range (F)
-4°F to 248°F
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
LRX45R1260PS2
Rail Height
38 mm
Rail Length
1260 mm
Base Width (mm)
45 mm
Rail Width (mm)
45 mm
Mounting End Dia. (mm)
14 mm