  • Mfr # LRX65R1950PS2/HP
  • Zoro # G211977297
Base Width (mm)
63 mm
Rail Height
56 mm
Type
Linear Way, Roller Type
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
LRX65R1950PS2/HP
Base Width (mm)
63 mm
Rail Height
56 mm
Rail Width (mm)
63 mm
Rail Length
1950 mm
Mounting End Dia. (mm)
18 mm