  • Mfr # LWE20R820SLHS2
  • Zoro # G311976244
Material
Stainless Steel
Rail Length
820 mm
Rail Height
16 mm
Base Width (mm)
20 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
LWE20R820SLHS2
Rail Length
820 mm
Rail Height
16 mm
Base Width (mm)
20 mm
Mounting End Dia. (mm)
6 mm
Rail Width (mm)
20 mm