  • Mfr # LWE25R820SLPS2
  • Zoro # G111975768
Material
Stainless Steel
Rail Length
820 mm
Type
Linear Way, Ball Type
Temp. Range (F)
-4°F to 248°F
Rail Height
19 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
LWE25R820SLPS2
Rail Length
820 mm
Rail Height
19 mm
Rail Width (mm)
23 mm
Base Width (mm)
23 mm
Mounting End Dia. (mm)
7 mm