  • Mfr # LWE30R1000SLHS2
  • Zoro # G011975707
Material
Stainless Steel
Base Width (mm)
28 mm
Rail Length
1000 mm
Rail Height
25 mm
Rail Width (mm)
28 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
LWE30R1000SLHS2
Base Width (mm)
28 mm
Rail Length
1000 mm
Rail Height
25 mm
Rail Width (mm)
28 mm
Mounting End Dia. (mm)
7 mm