  • Mfr # LWH12R720SLPS2
  • Zoro # G011975776
Material
Stainless Steel
Rail Width (mm)
12 mm
Base Width (mm)
12 mm
Rail Length
720 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
LWH12R720SLPS2
Rail Width (mm)
12 mm
Base Width (mm)
12 mm
Rail Length
720 mm
Mounting End Dia. (mm)
3.5 mm
Rail Height
10.5 mm