Replacement for Bailey Electric Wb28280601 replacement light bulb lamp, 10PK
  • Mfr # WB28280601 BAILEY ELECTRIC
  • Zoro # G210132604
Free Shipping & Returns
Key Features
Voltage
28 V
Bulb Shape
T3.25
Watts
1.68 W
Bulb Base Type
WEDGE T3.25-T5 9.4MM
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
WB28280601 BAILEY ELECTRIC
Country of Origin
China
Details
Voltage
28 V
Bulb Shape
T3.25
Watts
1.68 W
Bulb Base Type
WEDGE T3.25-T5 9.4MM