Replacement for Bulbworks Bw.sr130v-ms replacement light bulb lamp, 10PK
  • Mfr # BW.SR130V-MS BULBWORKS
  • Zoro # G710135860
Free Shipping & Returns
Key Features
Bulb Shape
T3.25
Voltage
130 V
Watts
2.4 W
Bulb Base Type
E10 MINIATURE SCREW BASE 10MM DIAMETER
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
BW.SR130V-MS BULBWORKS
Country of Origin
China
Details
Bulb Shape
T3.25
Voltage
130 V
Watts
2.4 W
Bulb Base Type