Replacement for Candlepower 100312v15cp replacement light bulb lamp, 10PK
  • Mfr # 100312V15CP CANDLEPOWER
  • Zoro # G310141971
Free Shipping & Returns
Key Features
Bulb Base Type
BA15S SINGLE CONTACT BAYONET 15MM DIAMETER
Voltage
12.8 V
Watts
12.03 W
Bulb Shape
B6
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
100312V15CP CANDLEPOWER
Country of Origin
China
Details
Bulb Base Type
Voltage
12.8 V
Watts
12.03 W