  • Zoro # G610118895
Free Shipping & Returns
Key Features
Voltage
37.5 V
Bulb Base Type
BA9S SINGLE CONTACT BAYONET, 9MM DIAMETER
Watts
1.88 W
Bulb Shape
T3.25
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
749-9620 CHICAGO MINIATURE / CML
Zoro #
G610118895
UPC #
Country of Origin
China
Details
Voltage
37.5 V
Bulb Base Type
Watts
1.88 W