  • Zoro # G410124096
Key Features
Bulb Base Type
E12 CANDELABRA SCREW BASE 12MM DIAMETER
Watts
4.32 W
Bulb Shape
G6
Voltage
24 V
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
CM509K CHICAGO MINIATURE / CML
Zoro #
G410124096
UPC #
Country of Origin
China
Details
Bulb Base Type
Watts
4.32 W
Bulb Shape
G6
Voltage
24 V