Replacement for Damar Jcrm12v15w 15W 12V Mr11 replacement light bulb lamp
  • Mfr # JCRM12V15W 15W 12V MR11 DAMAR
  • Zoro # G002988662
/ea
Key Features
Voltage
12
Watts
15
Bulb Base Type
G4 / GZX4 2-PIN 4MM CENTER/CENTER
Bulb Shape
MR11
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
JCRM12V15W 15W 12V MR11 DAMAR
Country of Origin
China
Details
Voltage
12
Watts
15
Bulb Base Type
Bulb Shape
MR11
Description