  • Zoro # G710144169
Key Features
Bulb Base Type
BA9S SINGLE CONTACT BAYONET, 9MM DIAMETER
Voltage
14.4 V
Bulb Shape
G3.5
Watts
1.73 W
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
40763 EIKO
Zoro #
G710144169
Details
Bulb Base Type
Voltage
14.4 V
Bulb Shape
G3.5
Watts
1.73 W