Replacement for Eiko Q500cl/mc-130v replacement light bulb lamp, 2PK
  • Mfr # Q500CL/MC-130V EIKO
  • Zoro # G310158948
Key Features
Bulb Shape
T4
Bulb Color Temp.
3000 K
Voltage
130 V
Bulb Base Type
E11 MINICANDELABRA SCREW BASE 11MM DIAMETER
Watts
500 W
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
Q500CL/MC-130V EIKO
Country of Origin
China
Details
Bulb Shape
T4
Bulb Color Temp.
3000 K
Voltage
130 V
Bulb Base Type
Watts
500 W