  • Zoro # G010123239
Free Shipping & Returns
Key Features
Bulb Shape
G3.5
Bulb Base Type
E10 MINIATURE SCREW BASE 10MM DIAMETER
Voltage
2.46 V
Watts
1.23 W
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
PANA-VUE 1 GAF
Zoro #
G010123239
UPC #
Country of Origin
China
Details
Bulb Shape
G3.5
Bulb Base Type
Voltage
2.46 V
Watts
1.23 W