Replacement for GE General Electric G.E 100a/rs/stgpq1/6 replacement light bulb lamp, 2PK
  • Mfr # 100A/RS/STGPQ1/6 GE GENERAL ELECTRIC G.E
  • Zoro # G310163591
Key Features
Bulb Base Type
E26 MEDIUM SCREW, 1-INCH DIAMETER (E27)
Watts
100 W
Voltage
120 V
Bulb Shape
A21
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
100A/RS/STGPQ1/6 GE GENERAL ELECTRIC G.E
Country of Origin
China
Details
Bulb Base Type
Watts
100 W
Voltage
120 V