Replacement for GE General Electric G.E 125a4423-28 replacement light bulb lamp, 10PK
  • Mfr # 125A4423-28 GE GENERAL ELECTRIC G.E
  • Zoro # G110125416
Free Shipping & Returns
Key Features
Bulb Shape
T1.75
Voltage
28 V
Watts
1.12 W
Bulb Base Type
SX6S 6MM MIDGET FLANGED
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
125A4423-28 GE GENERAL ELECTRIC G.E
Country of Origin
China
Details
Bulb Shape
T1.75
Voltage
28 V
Watts
1.12 W
Bulb Base Type
SX6S 6MM MIDGET FLANGED