  • Zoro # G710126714
Key Features
Bulb Shape
T1.75
Watts
1.26 W
Voltage
14 V
Bulb Base Type
WEDGE T1.75-T2 5MM W2.1X4.9D
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
13689 GE GENERAL ELECTRIC G.E
Zoro #
G710126714
Details
Bulb Shape
T1.75
Watts
1.26 W
Voltage
14 V