  • Zoro # G210128430
Free Shipping & Returns
Key Features
Bulb Shape
S8
Bulb Base Type
BAY15D DC UNEVEN BAYONETS 15MM DIA.
Voltage
12.8 V
Watts
26.88 W
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
2057NAKR GE GENERAL ELECTRIC G.E
Zoro #
G210128430
UPC #
Country of Origin
China
Details
Bulb Shape
S8
Bulb Base Type
Voltage
12.8 V
Watts
26.88 W