Replacement for GE General Electric G.E 60a/if Proline-130v replacement light bulb lamp, 4PK
  • Mfr # 60A/IF PROLINE-130V GE GENERAL ELECTRIC G.E
  • Zoro # G810189503
Free Shipping & Returns
Key Features
Voltage
130 V
Bulb Shape
A19
Bulb Base Type
E26 MEDIUM SCREW, 1-INCH DIAMETER (E27)
Watts
60 W
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
60A/IF PROLINE-130V GE GENERAL ELECTRIC G.E
Country of Origin
China
Details
Voltage
130 V
Bulb Shape
A19
Bulb Base Type
Watts
60 W