Replacement for GE General Electric G.E Fev-q200/4cl/dc replacement light bulb lamp, 2PK
  • Mfr # FEV-Q200/4CL/DC GE GENERAL ELECTRIC G.E
  • Zoro # G710156957
Key Features
Bulb Shape
T4
Watts
200 W
Bulb Base Type
BA15D DOUBLE CONTACT BAYONET 15MM DIAMETER
Bulb Color Temp.
3200 K
Voltage
120 V
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
FEV-Q200/4CL/DC GE GENERAL ELECTRIC G.E
Country of Origin
China
Details
Bulb Shape
T4
Watts
200 W
Bulb Base Type
Bulb Color Temp.
3200 K
Voltage
120 V