Replacement for Green Energy Jd120/130-50w MC FR replacement light bulb lamp, 2PK
  • Mfr # JD120/130-50W MC FR GREEN ENERGY
  • Zoro # G510174021
Key Features
Bulb Base Type
BA15D DOUBLE CONTACT BAYONET 15MM DIAMETER
Bulb Shape
T4
Watts
75 W
Bulb Color Temp.
3000 K
Voltage
120 V
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
JD120/130-50W MC FR GREEN ENERGY
Country of Origin
China
Details
Bulb Base Type
Bulb Shape
T4
Watts
75 W
Bulb Color Temp.
3000 K
Voltage
120 V