Replacement for Green Energy Wbx12v-5w/frost Wedge replacement light bulb lamp, 10PK
  • Mfr # WBX12V-5W/FROST WEDGE GREEN ENERGY
  • Zoro # G210121967
Free Shipping & Returns
Key Features
Color Temperature
2800 K
Bulb Shape
T3.25
Voltage
12 V
Watts
5 W
Bulb Base Type
WEDGE T3.25-T5 9.4MM
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
WBX12V-5W/FROST WEDGE GREEN ENERGY
Country of Origin
China
Details
Color Temperature
2800 K
Bulb Shape
T3.25
Voltage
12 V
Watts
5 W
Bulb Base Type
WEDGE T3.25-T5 9.4MM