Replacement for Green Energy Wbx24v-10w/frost Wedge replacement light bulb lamp, 2PK
  • Mfr # WBX24V-10W/FROST WEDGE GREEN ENERGY
  • Zoro # G710154816
Key Features
Bulb Base Type
WEDGE T3.25-T5 9.4MM
Bulb Shape
T5
Color Temperature
2800 K
Watts
10 W
Voltage
24 V
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
WBX24V-10W/FROST WEDGE GREEN ENERGY
Country of Origin
China
Details
Bulb Base Type
WEDGE T3.25-T5 9.4MM
Bulb Shape
T5
Color Temperature
2800 K
Watts
10 W
Voltage
24 V