Replacement for Green Energy Wt102405xf replacement light bulb lamp, 10PK
  • Mfr # WT102405XF GREEN ENERGY
  • Zoro # G710122273
Free Shipping & Returns
Key Features
Voltage
24 V
Color Temperature
2800 K
Bulb Shape
T3.25
Bulb Base Type
WEDGE T3.25-T5 9.4MM
Watts
5 W
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
WT102405XF GREEN ENERGY
Country of Origin
China
Details
Voltage
24 V
Color Temperature
2800 K
Bulb Shape
T3.25
Bulb Base Type
WEDGE T3.25-T5 9.4MM
Watts
5 W