Replacement for Halco 25wt8e17cl130v replacement light bulb lamp, 2PK
  • Mfr # 25WT8E17CL130V HALCO
  • Zoro # G310179783
Key Features
Bulb Shape
T8
Voltage
120 V
Watts
25 W
Bulb Base Type
E12 CANDELABRA SCREW BASE 12MM DIAMETER
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
25WT8E17CL130V HALCO
Country of Origin
China
Details
Bulb Shape
T8
Voltage
120 V
Watts
25 W
Bulb Base Type