  • Zoro # G810120872
Bulb Shape
RP11
Bulb Base Type
BA15S SINGLE CONTACT BAYONET 15MM DIAMETER
Watts
25 W
Voltage
12 V
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
142458 INTERNATIONAL HARVESTER
Zoro #
G810120872
Bulb Shape
RP11
Bulb Base Type
Watts
25 W
Voltage
12 V