Replacement for Iwasaki Jc6v10w20h/g4 replacement light bulb lamp, 2PK
  • Mfr # JC6V10W20H/G4 IWASAKI
  • Zoro # G510162059
Key Features
Bulb Base Type
G4 / GZX4 2-PIN 4MM CENTER/CENTER
Voltage
6 V
Watts
10 W
Bulb Shape
T3
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
JC6V10W20H/G4 IWASAKI
Country of Origin
China
Details
Bulb Base Type
Voltage
6 V
Watts
10 W