Replacement for Light Bulb / Lamp 150a/135/ss/xl-130v replacement light bulb lamp, 4PK
  • Mfr # 150A/135/SS/XL-130V LIGHT BULB / LAMP
  • Zoro # G410179959
Key Features
Bulb Base Type
E26 MEDIUM SCREW, 1-INCH DIAMETER (E27)
Watts
135 W
Voltage
120 V
Bulb Shape
A21
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
150A/135/SS/XL-130V LIGHT BULB / LAMP
Country of Origin
China
Details
Bulb Base Type
Watts
135 W
Voltage
120 V