Replacement for Light Bulb / Lamp 150a/rs-130v replacement light bulb lamp, 2PK
  • Mfr # 150A/RS-130V LIGHT BULB / LAMP
  • Zoro # G810159261
Key Features
Bulb Shape
A21
Watts
150 W
Voltage
120 V
Bulb Base Type
E26 MEDIUM SCREW, 1-INCH DIAMETER (E27)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
150A/RS-130V LIGHT BULB / LAMP
Country of Origin
China
Details
Bulb Shape
A21
Watts
150 W
Voltage
120 V