Replacement for Light Bulb / Lamp 15t8-b15d-24v replacement light bulb lamp, 10PK
  • Mfr # 15T8-B15D-24V LIGHT BULB / LAMP
  • Zoro # G510137460
Key Features
Bulb Base Type
BA15D DOUBLE CONTACT BAYONET 15MM DIAMETER
Bulb Shape
S8
Watts
14.28 W
Voltage
28 V
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
15T8-B15D-24V LIGHT BULB / LAMP
Country of Origin
China
Details
Bulb Base Type
Bulb Shape
S8
Watts
14.28 W
Voltage
28 V